Nové Město nad Metují – Městský klub

Nové Město nad Metují - Městský klub


2. 11. 2024

Míša Růžičková - Strašidel se nebojíme

Zábavné dětské odpoledne s Míšou Růžičkovou

 

Nejdříve si řekneme, aby to bylo všem jasné, že strašidla neexistují. Ale to už určitě víte, že? V písničkovém pořadu Strašidel se nebojíme vás vezmu na různá místa, kde trošku straší, ale je to jenom jako. Budeme si na strašidla jen hrát. Tak třeba v písničce Máme doma obludu vylezeme na strašidelnou půdu. Vydáme se na strašidelný hrad mezi Strašidla, do černého lesa na Strašidelný rej, na tajemný hřbitov mezi Příšery a kostlivce, Myši a žížaly. Také potkáme Bubáky a Brouky, ale my už víme, že strašidla neexistují. Jsou jen v pohádkách. Na našem hradě sice straší Bílá paní, ale i ona byla kdysi krásná Princezna. Tak se nebojte a pojďte se mnou zpívat!

Na závěr si dáme písničku na přání a zkontrolujeme, jestli se už opravdu nikdo ničeho nebojí.

Těší se na vás Míša!

 

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět - během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu.

Délka představení je 50 - 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Městský Klub, Nové Město nad Metují
Boženy Němcové 720
Nové Město nad Metují, 549 01

Více informací

Cena vstupenky 290 Kč.

Koupit vstupenku

Zobrazit celý kalendář