Načítám Akce

Veselí nad Lužnicí, Kulturní dům

3 prosince @ 10:00 - 11:00
320Kč
  • akce již proběhla.

Míša Růžičková – Popletení čertíci

Písničková show pro nejmenší. To se tak jednou v pekle rozzlobil Lucifer, že mu malí čerti schovali brýle a on si nemohl číst v knize hříchů. To jsou ale Čertoviny. Podíváme se do lesa, kam si chodí čerti hrát, která Strašidla přiletěla na Strašidelný rej. Také tam narazíme na Popletené čertíky, kteří utekli z pekla, protože jim tam bylo moc horko. Běhali po lese a zpívali a tancovali BuBuBu. Kdyby hořelo, zavoláme hasiče v Hasičské písničce. Dáme pozor na Andílka. Spočítáme společně, Kolik dnů je do Vánoc a nezapomeneme pozvat Popeláře, aby odvezli všechny odpadky, které nám zůstaly.

Těšíme se 🙂

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Všichni kromě dětí do 12 měsíců, které ještě nechodí, musí mít platnou vstupenku. Dítě se ZTP/P průkazem do 15 let má po předložení průkazu 50% slevu. Sleva bude proplacena na místě.

Délka představení je přibližně 60 minut, po dobu představení jsou děti zapojovány do písniček a mohou tancovat před pódiem nebo na pódiu. Poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

CENA V PŘEDPRODEJI: 320 Kč

CENA NA MÍSTĚ: 350 Kč

Detaily

Datum: 3 prosince
Čas: 10:00 - 11:00
Cost: 320Kč

Místo konání

Místo: Veselí nad Lužnicí, Kulturní dům
Adresa: Třída Čs. Armády 560
Veselí nad Lužnicí,

+ Google Mapa