Načítám Akce

Krnov, Kofola Music Club

12. 2. 2023 @ 15:00 - 16:00
280Kč

Míša Růžičková – Pohádkové království

Písničková a taneční show, zábava pro nejmenší diváky.

Tentokrát se přeneseme přímo do pohádky. Procvičíme si hlásek u rozcvičky v pohádkových kulisách krásného zámku.  V písničkách Tanec princezen a Začíná bál vás pozvu do královského paláce mezi prince a princezny a pořádně to spolu roztočíme. Že se princezny a králové bojí draka, to už víme, ale náš čerstvě vylíhnutý dráček Žofík je moc hodný. Kousek od zámku se rozkládá hustý a temný les a cestou můžeme potkat  Strašidla a možná uvidíme i Trpaslíky a víly. Na závěr si zazpíváme písničku na přání a nový hit Dělej všechno, co máš rád, u kterého budeme zpívat, mávat a tancovat. Těšíme se ☺☺☺

Během představení jsou děti zapojovány do písniček a mohou tancovat na připraveném tanečním parketě i na pódiu. Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku.

Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu.

Detaily

Datum: 12. 2. 2023
Čas: 15:00 - 16:00
Cost: 280Kč

Místo konání

Místo: Krnov, Kofola Music Club
Adresa: Bruntálská 72
Krnov, Moravskoslezský kraj 79401 Česká republika

+ Google Mapa