Načítám Akce

Klatovy, MKS

26 března @ 15:00 - 16:00
290Kč
  • akce již proběhla.

Míša Růžičková – Jedeme na safari

Pojedete s námi na safari? Safari je taková speciální zoologická zahrada, kde žijí některá zvířátka společně, volně puštěna ve výběhu a my se na ně můžeme podívat zblízka z auta nebo z autobusu. Že už jste tam byli? Tak si můžeme takový výlet zopakovat s písničkou. Určitě tam narazíme na opičky, žirafy a žirafátka, zebry, hrošíky a nosorožce, o kterém budu zpívat v písničce Na rovníku. To je v Africe, kde se malý nosorožec Matýsek narodil a spolu s ním i spousta dalších exotických zvířátek, na která se teď pojedeme podívat. Jak se tam asi mají? Já myslím, že dobře, protože se o ně ošetřovatelé dobře starají. Ještě si zazpíváme písničku na přání, vyfotíme zvířátka a můžeme zase domů.

Tak ahooooj, už se na vás moc těším, Míša

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku. Představení je vhodné i pro děti, které ještě nevydrží sedět – budou mít po celou dobu k dispozici taneční parket.

Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu.

Délka představení je 50 –  60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Detaily

Datum: 26 března
Čas: 15:00 - 16:00
Cost: 290Kč

Místo konání

Místo: Klatovy, MKS
Adresa: Domažlická 767
Klatovy, Plzeňský kraj 339 01 Česká republika

+ Google Mapa
Phone: 376370922